Hello There, Guest! Login or Register


Controle's op sommige punten
#3
(11-12-2006, 01:39 PM)TriggeR link Wrote:Lijkt mijzelf wel een leuk idee, maar dan heb ik hier nog wat punten:

Tolbetalen: Hoe zit dit dan met vliegen? Vliegers kun je geen tol laten betalen tenzij ze moeten betalen als ze aangekomen zijn op hun "bestemmings-vliegveld".

Bruggen: Je zou de bruggen toch makkelijk kunnen ontlopen door te gaan zwemmen, of zie ik dit nou verkeerd?  ???

Verder kun je denk ik wel grote markers tussen de bruggen zetten waar iedereen door heen MOET, dus die ze niet kunnen ontwijken (onzichtbare markers dan he :P).
Voor mensen die gaan vliegen heb je altijd het geld wat je moet betalen bij Las Venturas Airport
En tuurlijk kunnen mensen gaan zwemmen, maar ik denk niet dat er mensen zijn die hun auto achterlaten en voor de rest gaan lopen
En tuurlijk zou het kunnen dat er mensen dan carteleporten, maar daar doe je niks aan...

Inderdaad zou het mischien wel handiger zijn als je van die onzichtbare markers kan plaatsen, maar daar stond ik eigenlijk niet bij stil
En hekken met maar 1ingang (per baan) lijkt wel iets echter imo..
Reply


Messages In This Thread
Controle's op sommige punten - by Rico - 11-11-2006, 11:29 PM
Re: Controle's op sommige punten - by TriggeR - 11-12-2006, 01:39 PM
Re: Controle's op sommige punten - by Rico - 11-12-2006, 01:45 PM
Re: Controle's op sommige punten - by TriggeR - 11-12-2006, 05:22 PM
Re: Controle's op sommige punten - by Rippance - 11-12-2006, 10:57 PM
Re: Controle's op sommige punten - by Forbidden - 11-14-2006, 09:05 AM
Re: Controle's op sommige punten - by Boeing - 11-14-2006, 05:20 PM