Hello There, Guest! Login or Register

younger's
(05-19-2007, 11:10 AM)k1LLa link Wrote: haze whats props?

Means congratulations, and such
Reply
Guys stay ontopic
Karizma
Turkish:
Slm Karizma cano bizimlen büyük bir clan yapmaya varmisin yani biz,senin eski gang ve senin yeni gangin. hepimiz bir büyük gang / clan cok süper olur deyilmi.
Oyunda görürsem seni yine kontaktlarim hadi cano  O+
Reply
youngsters who are you allied with?

I have to hand it to the Clowns and Oldies last night. Brutal gang wars for the base but they always outnumberd me Ghost, Alpha and Maka.
Reply
n/C
Youngsters are allied with B&A and O&B
Reply
ahha ahha güzel olur aslında :D ama biliyorsun ki oldizele bazı problemler geçti aramızda....  hileci felan vs biliyosun sende... ondan dolayı sogugum bu oldieze ama biliyorsun ki zaten biz kardeş çeteyiz..... oldiezi belkı ama B&A yı asla satmam....

ama dersen kı yeni bir türk çete oluşturalım (çetenin ismi türk ve türk oyuncular) ona varım...... şunada emin ol youngsters ilerde büyük gang olcak :D mesaj atarsan beklerim ... düşÃ¼nceni alım :P

türkçe yazdık bir sorun olurmu ?

sorry for turkısh speak.....
Reply
Hehe cevap icin sagol, sorun olmaz türkce yazdiyimiz icin :)
B&A satamam bir yolda, ama senin'len beraber bir gang'de olmak ne güzel olur :D
Türkler icin bir gang yapmaya varim youngster's cok büyük bir Gang olacana eminim.
Ama tek sorun cogular türklerin bi bok anlamiyor vede o seyleri kullaniyorlar biliyorsun simdi yazsam yine biseyler cakarlar :p
cigit türkce'si diyelim :D
Simdi 2 Gang de sorun olmaz bence, bir büyük clan korursak hepimiz iyi olur  :D
Reply
evet o konuda haklısın turklerden kasıt ... ama sececegımız adamlarda ne hıle nede kotu oyun cu olcak.....
yani secmeli kadro ...
anladınmı ?
benım var tanıdıgım 10 a yakın guzel oynayan hıle kullanmayan (kullanma ıhtıyacı duymayan) bunların yarısı alman turkıyeden de en ıyı kadroyu secerım..
bunu adına bır turk forumu vede test serverı olustururuz.... zannedersem bir turkun serveri var onu kullanırız modu biz ayarlarız....
web hosting ide bir sekılde ayarlamaya calısırız...
bu nasıl olur ?
Reply
Iyi olur bence ama LVP de kalalim bence.
Bende almanyada yasiyorum :D
Webhosting felan ben yaparim/yapmaya calisirim.
Skin olarak siyah Smokingli beyleri seceriz :D
Ama önce benimkilerime sormaliyim , simdi benim icin zor B&A cikmak...bir cözüm buluruz :)
Reply
:D zaten savas b&a da devam etcez..... server i sadece test amaclı kullancaz aynı sin lerin oldugu gibi....
borat var sen varsın ben varım.. stunt var o bıraz cahil :P ama oretırım nasıl oynanacagını ...
boratın arkadası ali var benım arkadaslar var turkıyeden (oyun arkadası) :P  o zaman hazırlıklara başlayalım ?
Reply
okey :P
ama bunu tam anlamadim " zaten savas b&a da devam etcez "  :D
Reply